Kayıt Ol

Sitemizdeki birçok özellikten yararlanabilmek için lütfen kayıt olun ve deneyiminizi bir üst seviyeye çıkarın.

Zaten hesabınız var mı? Giriş Yap

Şifremi Unuttum

Şifrenizi kolay bir şekilde buradan sıfırlayıp, yeni şifreniz ile değiştirebilirsiniz.

Şifreyi hatırlıyor musunuz? Giriş Yap
TÜM KÜRLERDE GEÇERLİ %25 İNDİRİM!
5 dakika okunma süresi

Steroid Fiyatları

Steroid Fiyatları Steroid satın alırken steroid fiyatlarını da araştırmak gerekir. Bu araştırmalar gerek web üzerinden gerek vücut geliştirme sporunda bilgi sahibi olan eğitmenlerden alınır ve uygulanır. Steroid Fiyatlarını etkileyen bir çok sebep vardır. Ülkemizde satışı yapılan bir çok ürünün hammaddesi dışarıdan temin edilmekte olup zahmetli yollardan geçerek tedarik edilir. Tedarik edildikten sonra alınan hammadde ile […]

Steroid Fiyatları

Steroid satın alırken steroid fiyatlarını da araştırmak gerekir. Bu araştırmalar gerek web üzerinden gerek vücut geliştirme sporunda bilgi sahibi olan eğitmenlerden alınır ve uygulanır. Steroid Fiyatlarını etkileyen bir çok sebep vardır. Ülkemizde satışı yapılan bir çok ürünün hammaddesi dışarıdan temin edilmekte olup zahmetli yollardan geçerek tedarik edilir. Tedarik edildikten sonra alınan hammadde ile hammaddeler steril olan laboratuvarda işlem görerek anabolik steroidler elde edilir. Tüm bu işlemler sonrası steroid satın al eylemini gerçekleştirebilirsiniz.

 

Steroid Fiyatları çeşitleri,

  1. Testosteron Enanthate 350
  2. Boldenone 450
  3. Dianabol 250₺

Gibi örnek fiyatlardır.

 

Steroid fiyatları ilaçların üretim yerine, hangi ülkeye ait olduğuna, steril olup olmadığına, içerisinde ağır metal bulunup bulunmasına göre değişiklik gösterip ona göre fiyatlar değişmektedir. Steroid Satın Al makalesinde bahsettiğim gibi bizler tek marka çalışarak bütün riskleri ortadan kaldırıp alacağımız sonucu tamamen garantiye alıyoruz. Garantiye aldığımız tek şey sonuç değil sağlığımız da garantiye almış olduğumuz bir etkendir.

 

Steroid Fiyatlarının bu kadar pahalı olmasının sebebi sadece hammadde ile kalmayıp, ürünün yapılan reklamları, ürünün steril olup olmadığı ve hammadde oranın ne kadar yüksek olduğuna bağlı olarak değişmektedir. Steroid fiyatlarında pahalı ama sonuç verip steril olan ürünler kullanımından sonra dahiliyeden alacağınız randevuda vermiş olduğunuz kan tahlillerinde kendilerini belli ederler. Bu yapılan testler sonucunda kullanıyor veya satın almış olduğunuz ürünlerin ne kadar sağlıklı ve işlevli olduğunu görmeniz için sizlere bir fırsattır. Çoğu steroid temin eden insanlar bu konulardan bahsetmeyip sadece işin  ticaretinde olmuşlardır.

Biz bu sektörde bilinç yaratmak ve fark yaratmak için sizlere hepsini teker teker kendi özgün tecrübelerimizi sizlerle paylaşacağız. Yapılan kan tahlillerinde CRP seviyesine bakarak ilacın sizlerde enjeksiyon oranını yükseltip yükseltmediğine kanaat getirerek steril olup olmadığını ve ağır metal içerip içermediğini öğrenebilirsiniz.

 

Hammadde oranına göre fiyat verilse de baskı ve ambalajın maliyetinden dolayı bu gibi faktörler bile fiyatlarını etkilemektedir. Hammadde oranını anlayabilmek için hangi türev ilaç kullanırsanız kullanın hepsinin testinin olduğunu unutmamalısınız ve bilmelisiniz. Testosteron gibi en basit olan steroid olarak bildiğimiz doğal erkeklik hormonunu anlamak için total testosteron testi vererek ilacın çalışıp çalışmadığını anlayabilir ve verdiğiniz paranın ne kadar değip değmediğini öğrenebilirsiniz.

 

Steroid Kür Fiyatları haftalık olarak kullanımlarda değişmekte olup kısa ve uzun ester ilaçların kullanımında da değişmektedir. Steroid Kür fiyatları kısa ester ilaçlar için 4-8-12-16 haftalık olarak değişirken 5-10-15-50 uzun ester ilaçlar için fiyatlar değişmektedir. Steroid satın aldığınızda birebir tarafımızdan ücretsiz beslenme ve antrenman programının yanında hediye ürünler de göndermekte olup sizleri hoşnut etmekteyiz.

Eczanede satılan steroidler için yine bizlere yazabilir bu ürünleri temin edip kullanımları hakkında bilgi sahibi olduktan sonra alabilir, uygulayıp tecrübe sahibi olarak sağlık problemli yaşamadan hedefinize ulaşabilirsiniz.

Eczanede satılan steroid grubuna girmese de Genotropin ve Humatrope gibi Büyüme hormonları yani GROFT’lar hakkında da bilgi sahibi olabilir, kullanabilirsiniz. Yine bu büyüme hormonlarının haricinde bulunan Peptit’ler hakkında bilgi sahibi olarak kullanabilirsiniz. Hepsinin ayrı ayrı güzellikleri ve verdiği sonuçlar var. Tabii ki fiyatlarında olduğu gibi vereceği etki ne kadar çok ise maliyet ve fiyat o kadar artmakta olsa da süreci kısaltmak isteyenler için bir fırsattır. Bu fırsatlar tamamen maddi de olsa istikrar her zaman her şeyin üstesinden gelebilir.

Genotropin ve Humatrope gibi büyüme hormonlarının temini konusunda içiniz rahat olabilir. Temin edilirken kuru buz ile tedarik edilir. Bunun bir sebebi ise bu tarz büyüme hormonlarının tamamen soğuk zincir olup buzdolabında muhafaza ediliyor olma sebebidir. Sizlere gönderim yapılırken gerek kargo ile gerek elden teslimlerde ürünleriniz zarar görmeyecek şekilde paketlenip hazırlanır ve teslim edilir.

Ödemelerde bulunan HAVALE/ EFT seçeneği yanında Kapıda Ödeme seçeneği de mevcut olup siz hangisinden yararlanmak isterseniz o konuda sizlere yardımcı olacağımız verdiğimiz hizmetin de aynı zamanda kalitesini göstermektedir.

Steroid Fiyatları’nı bizlerden öğrenebilirsiniz. Sadece steroid fiyatları değil aynı zamanda eczaneden tedarik edemediğiniz ürünlerin de fiyatlarını öğrenebilir sipariş verebilirsiniz. En güvenli siparişler ve sağlıklı ürünler için bizlere whatsapp hattından 7/25 ulaşabilirsiniz. Whatsapp üzerinden iletişimde bizlerden sipariş ve bilgi alabilirsiniz. Kür süreci boyunca on senelik (10) tecrübelerimizden ücretsiz yararlanabilirsiniz.

Humatrope hakkında bilgi sahibi olmak için diğer makaleye buraya tıklayarak yönlenebilirsiniz. 

Steroid satın almak için ve ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorumlar

Hiç yorum yapılmadı, ilk yorumu sen yapmak ister misin?
beforeafter