Kayıt Ol

Sitemizdeki birçok özellikten yararlanabilmek için lütfen kayıt olun ve deneyiminizi bir üst seviyeye çıkarın.

Zaten hesabınız var mı? Giriş Yap

Şifremi Unuttum

Şifrenizi kolay bir şekilde buradan sıfırlayıp, yeni şifreniz ile değiştirebilirsiniz.

Şifreyi hatırlıyor musunuz? Giriş Yap
TÜM KÜRLERDE GEÇERLİ %25 İNDİRİM!
5 dakika okunma süresi

Steroid Sipariş

Steroid Sipariş Steroid Sipariş, Açılışa özel büyük İNDİRİM mevcut, detaylı bilgi ve kampanyalardan faydalanmak steroid sipariş etmek için bize ulaşın. Steroid Sipariş, etmek için google tarayıcı üzerinde arama yapan kullanıcıları yanlış yönlendiren sitelere dikkat etmeli, taviz vermemelisiniz. Sağlık konusu olduğu için dikkat etmelisiniz. Anabolizan ilaçlar vücutta ki etkisi bir çok kişi tarafından önerilmese de düzenli […]

steroid-siparis-steroidfikir

Steroid Sipariş

Steroid Sipariş, Açılışa özel büyük İNDİRİM mevcut, detaylı bilgi ve kampanyalardan faydalanmak steroid sipariş etmek için bize ulaşın.

Steroid Sipariş, etmek için google tarayıcı üzerinde arama yapan kullanıcıları yanlış yönlendiren sitelere dikkat etmeli, taviz vermemelisiniz. Sağlık konusu olduğu için dikkat etmelisiniz. Anabolizan ilaçlar vücutta ki etkisi bir çok kişi tarafından önerilmese de düzenli kullanım iyi sonuçlar doğurabiliyor. Sizde kür planlamanızı yaptıktan sonra steroid sipariş ve bilgi için bize ulaşabilirsiniz. Daha önce anabolik steroidlerin kullanım çeşitlerini araştırmış ve birlikte ele almıştık. Steroidlerin bildiğiniz üzere insan vücudunda çalışma biçimine de bağlı olarak etkisi çok büyüktür. Bazı kişilerde yanlış veya sahte kullanımda doğan yan etkiler dışında steroidden etkisini maksimum seviyede alan da vardır. Önerimiz uzman kişi bilgisi dahilinde kullanmanız. Doktorların da bazı hastalıkların tedavilerinde kullanım tercihi saydığı bir hormon ilacı steroid. Reçeteli olarak da satılır. O tür steroidlerin türevleri içi farklıdır.

Steroid sipariş, öncesi alacağınız ürünün hangi menşei bağlı olduğunu ardından bağlı menşei ait şirket ve ilacın hakkında ki yorumlar çok önemlidir. Bizden vereceğiniz siparişlerin tamamında güvenilirlik önceliğimizdir. Steroid sipariş vermeden önce sizin tercihinize bağlı olarak ödeme şekillerini ister havale ister kapıda ödeme ile alabilirsiniz. Sizler için günden güne gelişmekte olan sistemimize sizde katkıda bulunabilirsiniz.

 

Sipariş vermek için ne yapmalıyım?

 1. İnternette arama yapmak
 2. Spor salonunda danışmak
 3. Kullandığını düşündüğünüz birisine danışmak
 4. Steroid Fiyatları 2022 ne kadar?

Steroid Fiyatları menşei ve firmaya göre değişiklik gösterebilir

 1. Ortalama bir steroid fiyatı 300-1200 civarıdır
 2. Steroid siparişi vermek için bize ulaşın

Anabolik steroidlerin çeşitleri vardır, içerisinde ki kullanılan hammadde farkı ile ester etki süre farkı vardır. Anabolik steroidlerde bir ilacın etkisini en iyi anlayabileceğiniz türev Testosteron Propionate aittir. Testosteron Propionate kısa ester bir steroid türev ilaçtır. Etkisini diğer türev ilaçlara göre daha kısa sürede, 1 hafta gibi bir sürede verebilmektedir.

Steroid vücuda etkileri nelerdir?

 1. Hacim, kilo aldırıcı steroid kürü
 2. Yağ yakıcı, definasyon steroid kürü

olarak farklılık göstermektedir, çalışma amacı farklı steroid türev ilaçları kendinize uygun anabolik planlaması ile beraber kullanabilirsiniz. Kısa ester ve uzun ester olarak etki süre farkı yaratan ilaçlar hakkında bilgi edinmeniz en sağlıklısı olacaktır. Gerekli ve yeterli bilgiyi web sitemizde bulabilir veya bize danışabilirsiniz.

Steroid kürü kaç hafta olmalıdır?

 1. 4
 2. 8
 3. 12
 4. 16

olarak sizin formunuza ve bütçenize uygun planlanır, farklılık gösteren bu durum kimisinin cebini çok yorarken kimisine uygun sonuçlanabiliyor. Steroidlerin formunuz için tercih ettiğiniz türevlerin fiyatları çeşitlerine göre önemlidir farklılık gösterir. Ortalama hacim kürü minimum 12 hafta olmalıdır, definasyon yağ yakım kürü ise minimum 16 hafta olmaldır. Nedir aralarında ki fark derseniz bu ortalama bir kür haftasıdır, dediğimiz gibi kişiye göre farklılık gösterebilir. Bize ulaşın ve sizin değerlerinize ve formunuza uygun anabolik steroid kür planlamasını yapalım.

Steroid kür yaparken hangi vitaminler alınmalı?

Genelleme yapılacak olursa, her küre başlanırken alınması gerekenler;

 1. Dodex (b12)
 2. D3
 3. Demir
 4. C vitamini
 5. Omega3

Bunların yanında Kür dahil baştan sona bol su tüketimi yapılmalıdır. Su vücutta ki bir çok şeyi dengelediği gibi vücudun temizlenmesine de yardımcı olmaktadır. Steroid kürü yapan kişi vücudunun normalinden daha farklı değer ve etkilere sahip olduğu için beraberinde su tüketimi karaciğer için çok önemlidir. Siz zaten eczane takviyeleri dahil karaciğer koruyucu gibi ek takviye ürünleri de almalısınız.

Steroid kür yaparken Supplement kullanabilir miyim?

Elbette kullanabilirsiniz, yaptığınız steroid kürüne göre farklılık gösterebilir fakat genel olarak BCA, KREATİN, PROTEIN, gibi ek takviye supplement alabilirsiniz. Kombine olarak veya tek kutu da içerisinde karışık olarak satılan supplement ürünler yerine amacınıza göre supplement tercih ederseniz daha temiz ve düzenli etki alırsınız. Bir çok karıştırılmış supplement çeşitlerinden almak vücudu gereksiz yorabilir, size gereksiz fazla yan etki yaratabilir. Anabolik steroidlerde olduğu kadar supplementler için de geçerli olan bilgi olmadan kullanmamak kuralı burada da geçerlidir. Bilgi sahibi olduktan sonra kürünüze ve size uygun supplement seçebilir günlük tüketim miktarınıza göre içerisinden çıkan ünite ölçer ile ölçerek ünite ile shaker veya bardağınıza koyabilirsiniz. Supplementler ve kür hakkında bizlere her türlü konu için danışabilirsiniz. Yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

Whatsapp hattı için tıklayabilirsiniz.

Steroid Satın Al

Yorumlar

Hiç yorum yapılmadı, ilk yorumu sen yapmak ister misin?
beforeafter